20 грудня оголосили імена переможців відкритого відбору творчих проєктів у межах програми «Створюй із Суспільним». Конкурсна комісія відібрала 74 проєкти зі 111 рекомендованих до захисту. Серед них і другий сезон документального історичного телесеріалу «Українське підпілля на Волині» луцької продакшн-студії «Правда PRO».
У 2022 році проєкти реалізовуватимуть локальні продакшени та покажуть на регіональних телеканалах Суспільного.
39 із них успішно пройшли фінальний етап відбору — захист перед комісією з центрального офісу мовника — і готові до реалізації. Ще 35 проєктів команда Суспільного відібрала у довгий список. До нього увійшли проєкти, які вирізняються яскравою ідеєю або енергією команди, однак у поданому форматі не готові до реалізації або потребують додаткового фінансування. Для них Суспільний мовник запропонує допрацювати ідеї за менторства продюсерів Суспільного. Для їх виробництва мовник залучатиме додаткове фінансування, в тому числі й донорську підтримку.
Поки «Українське підпілля на Волині. ІІ сезон» – єдиний проєкт-переможець з Волині, на який «Суспільне» виділяє повне фінансування.
Перший сезон, який розповідав чотири різних історії з життя упівців, видався успішним та отримав чимало схвальних відгуків. Як зазначають автори проєкту, новий сезон теж складатиметься з чотирьох серій, однак розповідатиме не лише про УПА, а й про підпілля ОУН.
Гарні новини в понеділок! Студія Pravda PRO стала переможцем конкурсу «Створюй із Суспільним» з ІІ сезоном історичного документального серіалу «Українське підпілля на Волині». Так що скоро знову почнуться класні зйомки та з’являться нові 4 серії про героїчну боротьбу підпільників та підпільниць з окупантами - повідомив керівник студії Сергій Шараєвський.
Нагадаємо, програма «Створюй із Суспільним» розрахована на проєкти загальною вартістю реалізації від 50 000 до 1 000 000 грн на один проєкт. У 2019 році на відкритому конкурсі відібрали 34 ідеї проєктів для регіонального мовлення, у 2020-му — 68 ідей телепрограм. З 18 серпня до 30 вересня 2021 року тривало приймання заявок на відкритий конкурс ідей «Створюй із Суспільним». Потім регіональні команди Суспільного провели технічний відбір і пітчинг ідей.
Коментарів немає
Залишити коментар