Волинська волонтерка організувала поїздку для дітей та дружин загиблих Героїв

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • Волинська волонтерка організувала поїздку для дітей та дружин загиблих Героїв
image
Оля Коновалова / 11.07.2022 / 0 Коментарів

 

Волонтерка ГО «Військові капелани Волині» Тетяна Потоцька-Євчук власними зусиллями організувала поїздку дружин та дітей полеглих захисників в Грецію. Сьогодні, 11 липня, автобус із дев’ятьма матусями та сімнадцятьма дітьми вирушив зі Львова у десятиденну подорож до міста Паралія Катеріні, повідомляють Волинські новини.

«Я не знала, чим і як їм ще допомогти хоча б трошки втихомирити біль, який не вщухає. Також не знаю, чому саме такий шлях вказав мені Господь. Я навіть не знаю, звідки в мене в голові взялася ця ідея....Як? Як можна було наважитися зібрати дружин з дітьми загиблих військовослужбовців і завезти їх на море в Грецію? Вірите, я сама від себе в шоці. Та це не я робила! Так Господь покерував! І я твердо знаю, що це – не просто так.

Тетяна каже, що спочатку просила допомоги і підтримки у влади, потім спілкувалась з колом знайомих, але це не дало бажаного результату.

«Тоді почала молитися до неба. І все вдалося, бо, як то кажуть, над сиротою – і Бог з калитою. Їду й досі не вірю, що у нас вийшло. Дякую всім за кожну гривню. І навіть якщо я забуду – на небі все пишуть. Повірте, вам воздасться», – зі сльозами вдячності на очах каже жінка.

Попри те, щоб покрити повну вартість поїздки зібраних благодійниками коштів не вистачило, волонтерка не відступила від задуму та компенсувала нестачу з власної кишені.

«Якщо раптом ще хтось захоче нам допомогти, я скажу вам величезне дякую і молитимусь за вас. Сьогодні на відпочинок їде лише частина дітей та дружин загиблих Героїв. А скільки їх ще є…» - звертається до небайдужих Тетяна.

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку: 4149 6293 8096 9451 – отримувач Потоцька Тетяна Федорівна

Нагадаємо, що Тетяна Потоцька-Євчук двічі на тиждень їздить на передову, щоб привезти додому тіла загиблих у боях військових.

Вікторія СЕМЕНЮК

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *