Волинські патрульні здійснили мрію маленького хлопчика. ФОТО

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • Волинські патрульні здійснили мрію маленького хлопчика. ФОТО
image
Оля Коновалова / 05.08.2021 / 0 Коментарів

Волинські патрульні завжди радо долучаються до благодійних проєктів.

Так, патрульні поліцейські Волині спільно з волонтерами завітали у Волинський обласний центр соціально-психологічної реабілітації, що у Ковелі, та познайомилися з дітьми, які там перебувають, - повідомляє пресслужба відомства.

Діти брали участь у вікторинах на знання правил дорожнього руху, у руханці на знання дорожніх знаків, приміряли справжній поліцейський бронежилет, оглядали та фотографувалися у службовому автомобілі.

Незадовго до цього дня, волонтери спілкувалися з вихованцями та дізналися їх мрії. А кожен охочий міг долучитися до благодійного заходу та стати чарівником, який здійснив дитячу мрію.

Мрію семирічного Миколки, який обожнює поліцію, і коли виросте, то стане поліцейським, здійснив начальник управління Андрій Крутень. Саме він вручив хлопчику омріяний велосипед та набір іграшок поліцейської тематики.

Миколка по-справжньому був щасливим, дякував поліцейському та не міг визначитися, який з подарунків йому сподобався більше. Хлопчик захопливо спілкувався з тим, хто здійснив його мрію та забрав всю увагу поліцейського, який допомагав малому вправно маневрувати на території свята.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *