Волонтери здійснили мрії дітей з рожищенського притулку. ФОТО

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • Волонтери здійснили мрії дітей з рожищенського притулку. ФОТО
image
Оля Коновалова / 01.06.2021 / 0 Коментарів

Сьогодні, у День захисту дітей, здійснилися маленькі мрії вихованців Рожищенського притулку для дітей. Ледь не з самого ранку у закладі було гамірно – дитячий сміх і приготування зустрічати гостей, яких було чимало.

Втім, мабуть, чи не найбільше діти чекали на людей, які обіцяли здійснити їхні мрії. Серед числа волонтерів були Сніжана Ліщук та Іванка Григорчук.

притулок

Кілька тижнів тому на своїй сторінці у facebook дівчина написала, що на свій день народження, який відзначає якраз у День захисту дітей, 1 червня, хоче, аби замість подарунків їй – люди виконали дитячі мрії. Таких мрій було 37. Діти просили про новий одяг, взуття, іграшки, розмальовки. Дівчатка просили й про косметику.

До дітей волонтери приїхали не лише з подарунками, а й зі смаколиками. В дружньому колі діти частували піцою. Потім їх чекала розважальна програма.

Як розповів директор притулку Леонід Матвійчук, сьогодні у вихованців та працівників закладу дуже насичений день.

притулок

«У нас було дуже багато гостей – це і представники влади, як от заступник голови Волинської ради Григорій Пустовіт, Рожищенський міський голова Вячеслав Поліщук, представники Луцької міської та районної рад, так і наші постійні друзі – громадська організація «Ми плюс», церква «Дім Євангелія» та волонтери. З останніми ми співпрацюємо уже не перший рік і завжди раді бачити їх у нас», - розповів керівник притулку для дітей.

притулок

Леонід Матвійчук наголосив, що волонтери, які сьогодні здійснили дитячі мрії, роблять це уже не вперше.

«Нам дуже важливо мати таких друзів, адже вони не лише допомагають, а й дарують дуже теплі емоції. Не так давно вони встановили для діток нову пісочницю. Тепер пропонують замінити дзеркала в санвузлах. Ми дуже цінуємо таку підтримку», - розповів Леонід Матвійчук.

притулок

Після короткої розмови з журналістами керівник притулку поспішив зустрічати нових гостей, які приїхали привітати діток зі святом. Леонід Матвійчук зазначив, що деякі заходи довелось перенести навіть на наступний день, аби свято у дітей тривало довше.

Колектив видання «Інсайдер Медіа» також долучився до втілення деяких дитячих мрій. 

притулок

притулок

притулок

 

притулок

притулок

притулок

притулок

притулок

притулок

притулок

притулок

притулок

притулок

притулок

притулок

притулок

притулок

притулок

притулок

притулок

притулок

притулок

притулок

притулок

притулок

притулок

притулок

притулок

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *