«Хто скільки зможе скиньте на медогляд » - новий вид шахрайства у соцмережі

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • «Хто скільки зможе скиньте на медогляд » - новий вид шахрайства у соцмережі
image
Іра Степановська / 17.09.2021 / 2 Коментарів

Другий день поспіль в одній популярній Фейсбук-групі лучанка Настя Кавальчук розповсюджує допис із проханням про фінансову допомогу.

Дівчина зазначає, що кошти їй необхідні для проходження медогляду. В одному з коментарів авторка посту зазначила, що навчається у Вищому професійному училищі №9.

Думка людей розділилась: одні просять надіслати реквізити картки та переказують гроші, інші заявляють, що це шахрайство.

Акаунт дівчини, швидше за все, фейковий, адже створений нещодавно та має не так багато друзів.

Оскільки останнім часом наше видання публікує інформацію про допомогу тим, хто дійсно цього потребує, вирішили розібратись у ситуації. Ми звернулись за коментарем до директора ВПУ № 9 Володимира Романюка, аби з’ясувати чи насправді такий факт має місце.

«Насправді, вперше чую про це від вас. І просто немає слів. Нічого подібного наш заклад не вимагає! Усі проходження медоглядів студентами є безоплатними. Днями якраз розмовляв про це зі своїми заступниками і жодної мови про те, що потрібна якась оплата, не було».

Інсайдер Медіа вкотре попереджає своїх читачів – перевіряйте інформацію перед тим, як перераховувати кошти. Не станьте жертвою шахраїв.

Коментарі (2):

  1. будьте обачны

  2. Недавно проходили медогляд за який платили 450 гривень, тому медогляд платний.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *