Де українці можуть дізнатися про безкоштовні ліки та обстеження

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • Де українці можуть дізнатися про безкоштовні ліки та обстеження
image
Оля Коновалова / 06.09.2022 / 0 Коментарів

Українці можуть отримати інформацію про безкоштовні ліки та обстеження за допомогою мобільних сервісів розроблених організацією «Ліки-контроль».

Про це повідомляють у Міністерстві охорони здоров’я.

Сайт і мобільний додаток “Ліки Контроль” містять повну інформацію про зареєстровані в Україні ліки та інструкції до них. Тут можна не тільки дізнатися, які ліки можна отримати безоплатно, але й знайти аналоги препаратів.

На сторінці “Ліки для онкохворих – підпишись на життя” пацієнти можуть дізнатися про надходження безкоштовного препарату у конкретний регіон.

Чат-бот “Лікуйся” допоможе пацієнткам із раком молочної залози, з його допомогою можна дізнатися про безоплатну діагностику і лікування у регіонах.

У чат-боті “Спитай Гриця” міститься інформація про програму “Доступні ліки”. Покаже, чи можна отримати препарат безоплатно, розповість, як і у кого взяти електронний рецепт і в якій аптеці отримати.

Освітній чат-бот “Ролики для лікарень” містить відео на популярні медичні питання теми. Зокрема, як лікуватися безоплатно, отримати електронне направлення тощо.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *