В одному із пунктів пропуску Волинської області чоловік запропонував військовослужбовцю 6 прикордонного Волинського загону неправомірну вигоду за сприяння у незаконному перетині кордону з Польщею.
Про це інформують у відділі комунікації поліції Волинської області.
Декілька днів тому 58-річний уродженець Луцька запропонував прикордоннику неправомірну вигоду, аби той дозволив йому спокійно перетнути кордон з польським паспортом, адже є громадянином одночасно двох країн. Однак у правових відносинах з Україною фігурант визнається лише громадянином України, тож такий виїзд був би незаконним.
23 квітня працівники управління міграційної поліції та слідчі ГУНП, внутрішня безпека прикордонної служби, під процесуальним керівництвом прокуратури, провели контроль за вчиненням злочину і затримали спритника на гарячому.
Факт передачі двох тисяч доларів задокументували.
Йому вже повідомили про підозру за ч.3 ст.369 КК України та суд обрав запобіжний захід.


Коментарів немає
Залишити коментар