Найменшого сина Луку Катерина Семенюк народила 24 лютого 2022 року в укритті й одразу після пологів почала з ним волонтерити в одному з центрів допомоги у Луцьку, що діє при церкві "Асамблея Бога".
Загалом вона - мама п'ятьох дітей, двоє з яких – прийомні. Також разом з волонтерами жінка їздить на передову як капеланка. Про поїздки на схід, волонтерську та капеланську роботу Катерина Семенюк розповіла Суспільному.
Волонтерський центр працює з перших днів повномасштабної війни. Катерина Семенюк виконує тут функцію координаторки центру. Волонтери надають допомогу цивільним, переселенцям та військовим. Сім'ї військових – для нас в пріоритеті, – говорить волонтерка.
Цього разу у центрі розбирають чергову, 21-тонну волонтерську допомогу зі Швеції. В цьому вантажі очікують на генератори, вогнегасники, одяг, їжу, медикаменти і таку важлива річ, як сухожар для обробки хірургічних інструментів, – говорить волонтерка Ірина Юзефко.
Жінка у волонтерському штабі відповідає за пошук благодійної допомоги з-за кордону. Каже: складає списки необхідного і цю інформацію подаю людям, які допомагають українцям з-за кордону.
У волонтерському центрі працюють і місцеві, і вимушено переселенці українці.
Катерина Семенюк торік восени долучилася до корпусу військових капеланів. Нині поєднує цю справу з волонтерством. Розповідає, що під час поїздок на схід працює з військовими, з цивільним населенням, яке постраждало від війни та людьми, які повернулися з російського полону та зазнали тортур. Жінка-капеланка каже: є такі люди, які відкриваються під час спілкування лише жінкам.
"Я наприклад – протестантка, є багато конфесій, які приймають це. Я не всі дії виконую поховання, наприклад — ні, а є функції, які може виконати тільки жінка капелан, не чоловік", – розповідає Катерина Семенюк.
Зі слів Катерини Семенюк, наступного тижня вона разом з командою збирається в чергову поїздку. Каже: усього за час діяльності в центрі роздали орієнтовно тисячу тонн допомоги.
Коментарів немає
Залишити коментар