«Часто риторика Палиці – це промосковська пропаганда», – громадська активістка

  • Головна
  • НОВИНИ
  • «Часто риторика Палиці – це промосковська пропаганда», – громадська активістка
image
Наш Інсайдер / 10.04.2022 / 1 Коментарів

Днями народний депутат Ігор Палиця дав інтерв’ю на одному з телеканалів медіагрупи, яка належить одіозному олігарху Ігорю Коломойському. Серед іншого Палиця розповідав про те, як війна змінила український народ, чи будуть в Україні існувати проросійські сили, чому Коломойський публічно не звітує про «добрі діла», які робить і, що робить сам Палиця.

Втім, деякі наративи Ігоря Палиці в цьому інтерв’ю були радше схожі на передвиборну кампанію. Такої думки громадська діячка Орися Харитонюк.Про це вона сказала в коментарі журналістам Громадського інтерактивного телебачення. Дівчина переконана, якщо зараз українцям не дає спокійно жити окупант, то впродовж останній років це робив і сам Ігор Палиця.

«Він окупував усі суспільно важливі сфери життя в області – починаючи від дитячих садочків продовжуючи ректорами університетів, закінчуючи медичною сферою та іншими. Для мене особисто це не спокійне життя. Я не готова продати свою свободу і волю в своїй області за шматок зробленої дороги чи розумної зупинки.

Смішно, що Ігор Палиця каже «поки в цій країні не буде працювати закон – ця країна не буде сильною», але при цьому він сам плює на закон. Смішно і дико чути, що «зараз українці вмирають тільки через те, що Турчинов не віддав наказ вбивати «зелених чоловічків» в Криму», про те, що «Яценюк не дав побудувати потужну економіку в країні», а натомість «почав підписувати угоди з міжнародними фондами». Маніпуляція була ще в частині того, що, мовляв останні 8 років політика держави була у розпалі ненависті та ворожнечі мовної і релігійної. У той же час сам хоч прямо і не говорить, що Московський патріархат це добре і що російська мова це добре, але між словами це проглядається.

Ця тонка маніпуляція розрахована на людей, які тільки сидять і думають, що б їм намастити на хліб, у яких ні віри, ні мови, ні армії.

Ця особа (Ігор Палиця, - ред.) певно останніх років 10 живе в старті передвиборчої кампанії, створюючи разом зі своїм другом Коломойським проолігархічні проєкти – УКРОП, За Майбутнє.

Говорячи про Коломойського, який «дуже непублічний» і дуже тихо допомагає всім – він виправдовує друга. Вони напевно вже думають над новим олігархічно-політичним проектом. Сподіваюся, що люди не поведуться вчергове.

Хоча як можна забути Ігоря Палицю, якщо переселенців, які приїхали сюди від біди, годують в їдальнях і говорять, що це за підтримки фонду Ігоря Палиці, або жінки, які народжують дітей і в лікарні отримують подарунок від Палиці. Треба свободу любити більше, ніж той подарунковий набір і розуміти – якщо ти сьогодні продався за їжу, то завтра ти не будеш мати ні хліба, ні свободи. Тільки таким чином…

Дуже часто риторика Палиці – це промосковська пропаганда, це риторика п’ятої колони. Ще зовсім недавно він казав, що готовий сидіти з депутатами «Л\ДНР» у Верховній Раді і якось їх там перевиховувати, а зараз після Бучі він вже так не думає. Виходить, що у нього змінюється риторика залежно від політичної ситуації. Коли був перший місяць кривавого протистояння, коли всі бралися за голови – його ніде не було. А зараз дуже легко приходити на більш як 40-ий день після повномасштабного вторгнення росії. Напевно в публічну площину він не виходив такий довгий час бо не знав чи ми вистоїмо і за кого йому говорити – за білих, за розумних, за гарних…

Я надіюсь, що після нашої перемоги такого рівня політики не будуть маніпулювати нами, а наша свідомість буде зовсім іншою».


Щоб не пропустити найважливішого – підписуйтесь на наші новини у зручному для вас форматі: Facebook та Telegram  

Коментарі (1):

  1. Ігор Палиця усіх купляє, це давно відомо, але через егоїзм кожного українця відсутня Національна Свідомість. Без неї не можливо людей відлучити від подарків і грошей Палиці.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *