Чиновник з Володимира виїхав за кордон і не повернувся

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Чиновник з Володимира виїхав за кордон і не повернувся
image
Назар Тарадюк / 19.09.2023 / 0 Коментарів

У закордонне відрядження в Литву виїхав та не повернувся керівник комунального підприємства «Володимиртепло», а також депутат Володимирської міськради Сергій Коба.

Мер міста Ігор Пальонка запевняє, що звернувся з цього приводу у поліцію, однак у коментарі ZAXID.NET в пресслужбі поліції Волині зазначили, що поки ніяких заяв щодо цього до них не надходило.

Інформацію про те, що Сергій Коба виїхав за кордон і не повернувся, повідомив у коментарі «Конкуренту» міський голова Володимира Ігор Пальонка. За його словами, Сергій Коба як очільник «Володимиртепла» поїхав у відрядження в Литву разом з першим заступником мера Ярославом Матвійчуком та директором КП «Полігон» Володимиром Собіпаном. У Литві вони мали вивчати питання використання технологій альтернативних джерел енергії в комунальному господарства.

«В п'ятницю він мав повернутися з відрядження. Тоді ж на моє ім'я на електронну скриньку надійшла від нього заява про звільнення у зв'язку зі станом здоров'я. Я після цього написав повідомлення у поліцію, що він виїхав і не повернувся», – зазначив мер.

Його колеги, з якими він їздив у Литву, за словами мера, у п'ятницю повернулись в Україну. Зараз виконавчий комітет Володимирської міської ради шукає нового керівника для підприємства.

Зауважимо, що 44-річний Сергій Коба також є депутатом Володимирської міськради від партії «Сила і честь». Заяв на складання мандату він поки що не подавав. На посаду керівника «Володимиртепла» його призначили в 2017 році.

Читайте також: Чи оголосять недовіру меру Володимира від партії «За майбутнє»?

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *