«Держава поверне прикордонні землі, які пороздавали в приватну власність», – секретар РНБО

  • Головна
  • НОВИНИ
  • «Держава поверне прикордонні землі, які пороздавали в приватну власність», – секретар РНБО
image
Оля Коновалова / 14.11.2021 / 0 Коментарів

У Луцьку напрацювали план дій в результаті загострення на українсько-білоруському кордоні.

Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов під час брифінгу за результатами міжвідомчої наради, яка відбулась в неділю, 14 листопада, за участі голови Волинської облдержадміністрації Юрія Погуляйка.

«Сьогодні за дорученням президента в місті Луцьку відбулись дві великі наради, на якій розглядали питання ситуації на кордоні Білорусі, Польщі і Литви. Проговорили питання наших дій і відповідей у разі загострення ситуації. Те, що стосується простих громадян Білорусі – у нас немає жодних заперечень, ми готові їх пропускати та працювати з ними як завжди, але якщо мова йтиме про тих 16 000 людей (мігрантів, – ред..), які сьогодні знаходяться на території Білорусі – наша країна має на це відповідати. В нас є інформація щодо стану здоров’я цих людей. Світ вже тривалий час страждає від пандемії коронавірусу. Частина людей, які там є – померли – від яких хвороб і за яких обставин – не відомо. Тому ми повинні дивитись ще із точки зору біологічної безпеки нашої країни. Нам вистачає власного коронавірусу і не вистачає, щоб нам його хтось сюди заносив. І не тільки ковід», - зазначив Олексій Данілов.

Секретар РНБО зазначив, що держава укріплює кордони та повертає землі.

«В нас на сьогоднішній день є питання, коли свого часу прикордонні землі були передані в приватну власність. Зараз держава буде займатись їх поверненням. Людей ображати не будемо, знайдемо заміну, але держкордон має бути під контролем держави», - наголосив Олексій Данілов.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *