Доля фонтану «Квітка»: знести не можна реконструювати. ВІДЕО

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Доля фонтану «Квітка»: знести не можна реконструювати. ВІДЕО
image
/ 25.05.2021 / 0 Коментарів

У Луцьку на проспекті Волі розпочались незрозумілі ремонтні роботи – фонтан «Квітка» при вході у Центральний парк культури і відпочинку ім. Лесі Українки огородили металевим парканом. За сіткою з гучним написом «Луцьк – приємне відкриття» помітно – майданчик підготували для будівельних робіт.

Користувачі соціальних мереж оперативно відреагували на повідомлення і почали дискутувати на тему що доцільніше – знести чи відреконструювати.

фонтан

Виявилось, що гранітні плити на фонтані відпадають, а система має серйозні прориви на мережі водопостачання.

 

У коментарі виданню «Інсайдер Медіа» заступник директора КП «Луцькводоканал» Анатолій Марчук заперечив чутки про знесення фонтану.

«Тут планується поточний ремонт тому ми огородили фонтан, аби унеможливити доступ людей. У нас вже є висновок експертизи, що фонтан перебуває в аварійному стані і потребує капітального ремонту. Тому ми замовили проектно-кошторисну документацію і в майбутньому я сподіваюсь це реалізуємо. Але наразі усі бачать самі – він у неприглядному стані. Тому ми вирішили провести поточний ремонт і підрихтувати фонтан. Думаю за 3-4 тижні – максимум місяць ми завершимо усі роботи. Але зносити його наразі ніхто не планує», - запевнив Анатолій Марчук.

А таким був фонтан ще торік

А таким був фонтан ще торік.

Щодо фінансування, то за словами чиновника – то влада обіцяє дати з міського бюджету гроші на ремонт.

Попередньо Луцька міська рада передбачила виділити мільйон на обслуговування водограїв. Однак, до переліку не увійшли фонтан на Театральному майдані та «Квітка».

Журналісти «Інсайдер Медіа» запитали у лучан, що на їх погляд доцільніше: знести фонтан чи реконструювати. 

Нагадаємо, торік у Луцьку створили робочу групу щодо визначення доцільності експлуатації фонтану «Фігурний «Квітка» на проспекті Волі, яка мала вирішити, що робити з водограєм – реконструювати, капітально відремонтувати чи знести. Свого часу виникали проблеми у питаннях його роботи, безпеки та естетики.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *