Допомога від благодійників: на чому їздять волинські прокурори

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Допомога від благодійників: на чому їздять волинські прокурори
image
/ 23.10.2021 / 0 Коментарів

На балансовому обліку Волинської обласної прокуратури перебуває дев’ять транспортних засобів. У 2020-му році на їх утримання витратили пів мільйона гривень.

Про це повідомили у відповіді на запит Центру журналістських розслідувань «Сила правди».

«Транспортні засоби закріплені за водіями обласної та окружних прокуратур, відповідно, та використовуються для забезпечення функціонування вказаних прокуратур, а також для забезпечення виконання їх працівниками покладених на них службових повноважень», — йдеться у відповіді. 

Отож, наразі в автопарку волинської прокуратури знаходиться 9 авто. У 2020-му році на їх утримання (ремонт, закупівлю паливно-мастильних матеріалів тощо) правоохоронці витратили 512 тисяч 743 гривні.

Волинська обласна прокуратура сама не купувала ці транспортні засоби, а отримала від Офісу Генерального прокурора, благодійної та громадської організації.

Отож, більшість автомобілів волинські прокурори отримала від Офісу Генерального прокурора.

Найдорожче та найновіше з них — «Toyota Corolla» 2017-го року випуску, балансова вартість якого — 644,3 тисячі гривень. Його Волинська обласна прокуратура отримала у 2017-му році.

У 2007-му році ОГП (на той момент – Генеральна прокуратура України, – ред.) передав 2 авто марки «ВАЗ». «ВАЗ 21101» 2007-го року, балансова вартість якого 42,3 тисячі гривень, закріплений за Володимир-Волинською окружною прокуратурою. А «ВАЗ 217030» 2007-го року випуску балансовою вартістю 55,5 тисяч гривень наразі закріплений за Камінь-Каширською окружною прокуратурою.

Також у 2008-му році від ОГП волинським прокурорам дістались два «Daewoo Lanos» 2008-го року випуску. Одна з автівок закріплена за Волинською обласною прокуратурою, інша — за Луцькою окружною прокуратурою. Балансова вартість обох автівок складає по 63,7 тисячі гривень.

У 2004-му році декілька авто волинська прокуратура отримала від Міжнародного благодійного фонду «Правопорядок і законність». Серед них:

  • «Volkswagen Transporter» 1998-го року випуску. Наразі його балансова вартість — 10,5 тисяч гривень. Він закріплений за Волинською обласною прокуратурою.
  • «Audi A6» 2001-го року випуску, балансова вартість якої 78,4 тисячі гривень. Вона також закріплена за Волинською обласною прокуратурою.
  • «Volkswagen Passat» 2001-го року випуску, балансова вартість якої 68,7 тисяч гривень. Ця автівка наразі закріплена за Ковельською окружною прокуратурою.

У 2013-му році Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнська Спеціальна Колегія з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю» передала прокурорам «Toyota Land Cruiser» 2013-го року випуску. Його балансова вартість — 579 тисяч 371 гривня і закріплений він за Волинською обласною прокуратурою.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *