Дві російські ракети пролетіли над Запорізькою АЕС

image
Оля Коновалова / 26.04.2022 / 0 Коментарів

Дві крилаті ракети ворога сьогодні зранку пролетіли на низькій висоті над Запорізькою атомною електростанцією.

Про це пресслужба Енергоатому повідомляє у Телеграмі.

“Сьогодні о 6:41 та 6:46 дві крилаті ракети ворога пролетіли на низькій висоті над майданчиком Запорізької АЕС у напрямку Запоріжжя”, - ідеться в повідомленні.

"Згодом у Запоріжжі зафіксували вибухи від попадання російських крилатих ракет", - сказано в повідомленні.

Ядерний тероризм з боку росії посилюється, загроза стає дедалі гіршою. За 36 років після Чорнобильської трагедії росія наражає весь світ на небезпеку повторення ядерної катастрофи, наголосили в Енергоатомі.

“Проліт ракет на низькій висоті безпосередньо над майданчиком ЗАЕС, де розташовані 7 ядерних установок з величезною кількістю ядерного матеріалу, створює величезні ризики. Адже ракети можуть влучити в одну чи кілька ядерних установок, а це загрожує ядерною та радіаційною катастрофою всьому світові”, — заявив керівник Національної атомної енергогенеруючої компанії “Енергоатом” Петро Котін.

Запорізька АЕС – найбільша атомна станція в Європі, в ніч на 4 березня була захоплена російськими військовими після танкового обстрілу і досі перебуває під контролем ворога. Безпосередньо на майданчику ЗАЕС ворог тримає важку техніку та боєприпаси, фактично перетворивши станцію на військову базу і тероризуючи персонал станції та населення міста-супутника.

Як повідомляв Укрінформ, у Запоріжжі зранку 26 квітня зафіксовані ворожі удари. Обставини з’ясовуються.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *