Ексголову Луцької РДА пов'язують з контрабандою в кілька мільйонів. ОНОВЛЕНО

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Ексголову Луцької РДА пов'язують з контрабандою в кілька мільйонів. ОНОВЛЕНО
image
Наш Інсайдер / 07.04.2021 / 0 Коментарів

Колишнього голову Луцької райдержадміністрації, депутата Торчинської селищної ради Богдана Пруса пов'язують з контрабандою в майже 26 мільйонів гривень.

Про це повідомив наш інсайдер.

У коментарі Insider Media Богдан Прус наголосив, що знає, хто розповсюджує чутки, втім називати прізвища цих людей - відмовився.

«Подивіться мою сторінку в фейсбуці, там можна все зрозуміти. Це повний маразм. Я знаю, хто розповсюджує ці плітки, але називати прізвищ не буду!», - прокоментував Богдан Прус.

Голова Торчинської ОТГ Юрій Кревський заявив, що чув про затримання вантажу на більше як 25 мільйонів гривень.

«Я чув про затримання працівниками митниці гуманітарного вантажу на більше як 25 мільйонів гривень. До цього ніби причетна громадська організація «Крило надії». Знаю, що цією допомогою кілька років займались наш депутат пан Прус та його дружина, нинішня голова Смолигівської громади. Наскільки мені відомо, ця громадська організація співпрацювала з німцями, я навіть в податкову телефонував, щоб дізнатись про цю співпрацю. Знаю, що на інтернат затурцівський приїхала машина, то митники приїжджали і перебирали коробки, які є в машині», - пояснив Юрій Кревський.

Прус Богдан Степанович очолював Луцьку райдержадміністрацію у 2006-2010 рр.

У 2013 році його засудили до 4 років позбавлення волі за шахрайство та зловживання службовим становищем.

Річ у тому, що у 2008 році він, будучи на посаді голови Луцької райради зголосився пришвидшити оформлення документів для зміни цільового призначення земельних ділянок для одного бізнесмена і оцінив свої послуги у 270 тисяч грн.

Проте, отримавши перший платіж у 135 тис. грн, Богдан Прус не виконав своєї обіцянки перед бізнесменом. Отримані гроші він також відмовився повернути замовнику.

У 2011 році Богдан Прус був довіреною особою кандидата у народні депутати Бориса Загреви від «Української народної партії» і займався активною політичною діяльністю. У серпні того ж року невідомі підпалили його позашляховик. Від вогню постраждала і автівка дружини Богдана Пруса. З його слів, що мотивом підпалу була його політична діяльність.

Свого часу Богдан Прус претендував на посаду голови Затурцівської ОТГ, однак у 2020 році він став депутатом Торчинської селищної ради.

Insider Media скерував запити до правоохоронних органів, відповіді на які ми оприлюднимо згодом.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *