Ексректора луцького вишу судять за корупцію

image
Назар Тарадюк / 10.11.2023 / 0 Коментарів

За корупційні дії, ймовірно, вчинені на посаді директора Волинської державної сільськогосподарської дослідної станції Інституту картоплярства Національної академії аграрних наук України судять ексректора Луцького національного технічного університету Петра Савчука.

Про це стало відомо з постанови Луцького міськрайонного суду, - пише ІА "Волинські новини".

На адресу суду надійшли дві справи про адміністративні правопорушення за ч.1 ст.172-7 та ч.2 ст.172-7 КУпАП (неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів; вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів) стосовно Петра Савчука, який працював директором Волинської державної сільськогосподарської дослідної станції Інституту картоплярства Національної академії аграрних наук України в період з 15 грудня 2021 року по 27 вересня 2023 року.

«У відповідності до ч.2 ст.36 КУпАП, якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених. До основного стягнення в цьому разі може бути приєднане одне з додаткових стягнень, передбачених статтями про відповідальність за будь-яке з вчинених правопорушень. У зв'язку з цим суддя вважає, що для повного, всебічного та об'єктивного розгляду справ, дані справи про адміністративне правопорушення доцільно об'єднати в одне провадження для одночасного розгляду», – йдеться у постанові.

Тож суд постановив об'єднати справи про адміністративні правопорушення в одне провадження.

Нагадаємо, Ексректора луцького вишу звільнили через недовіру колективу. А 28 вересня у своєму Фейсбук Петро Савчук повідомив, що він завершив роботу у структурі НААН.

Читайте також: $1000 хабара: колишнього проректора ЛНТУ суд визнав невинним

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *