«Ексспівробітник Луцького ТЦК розповів правду»: поширюють новий фейк

  • Головна
  • НОВИНИ
  • «Ексспівробітник Луцького ТЦК розповів правду»: поширюють новий фейк
image
Назар Тарадюк / 18.06.2024 / 0 Коментарів

У соцмережах поширили пост, в якому нібито анонімний співробітник територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК) розповів «усю правду» про роботу цієї установи.

Про це інформує cлужба зв’язків з громадськістю Волинського ОТЦК та СП.

«Ми хочемо звернути вашу увагу на декілька важливих моментів, які свідчать про те, що цей пост є фейковим та спрямованим на дезінформацію.

1. Анонімність джерела. Будь-яка інформація, яка виходить від анонімного джерела, повинна бути піддана сумніву. Відсутність конкретної особи та доказів робить такі заяви непереконливими та недостовірними.

2. Відсутність фактів та доказів. У пості немає конкретних фактів, документів або свідчень, які могли б підтвердити висловлені твердження. Це типова ознака дезінформації, метою якої є викликати сумніви та паніку серед громадян.

3. Стиль викладення. Часто фейкові новини використовують емоційно забарвлений стиль та сенсаційні заголовки для привернення уваги. Це є ще одним сигналом, що перед вами неправдива інформація.

4. російське ІПСО (інформаційно-психологічна операція). Враховуючи поточний контекст війни з росією, поширення подібних фейків є типовою тактикою російської пропаганди. Мета таких інформаційних атак – підірвати довіру громадян до українських державних установ, зокрема до ТЦК, створити хаос і дестабілізацію в суспільстві.

Тож, закликаємо всіх громадян бути обачними та критично ставитися до інформації, яку ви отримуєте з неперевірених джерел. Довіряйте лише офіційним заявам та новинам від надійних медіа. Якщо у вас виникають сумніви щодо правдивості тієї чи іншої інформації, перевіряйте її на офіційних ресурсах», - йдеться у повідомленні.

Також додали декілька скрінів зі змістом фейку.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *