Інклюзивному центру волинської громади зробили корисний подарунок. ФОТО

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Інклюзивному центру волинської громади зробили корисний подарунок. ФОТО
image
Оля Коновалова / 14.09.2021 / 0 Коментарів

Днями КУ «Інклюзивно-ресурсний центр Підгайцівської сільської ради» відвідали спеціалісти корекційної роботиякі провели музичні заняття для дітей з особливими освітніми потребами.

17 дітей центру взяли участь у майстер-класі з використання шумових музичних інструментів, інформує пресслужба Підгайцівської сільської ради.

По закінченню заняття всі використовувані інструменти подарували центру для здійснення подальшої корекційної роботи з дітьми.

Такі заходи реалізовуються в рамках проекту «Мистецтво – інструмент інклюзивного навчання для розвитку обдарованості та пізнавальної сфери у дітей з особливими освітніми потребами». Реалізовують проєкт Волинський і Донецький центри післядипломної освіти за підтримки Українського Культурного Фонду.

Директор  КУ «ІРЦ Підгайцівської сільської ради» Юрій Туровський повідомив, що проведені музичні заняття із використанням шумових музичних інструментів забезпечать поширення сучасних методів у соціокультурній реабілітації дітей.

Очільник Центру зазначив, що на таких заходах використовуються спеціально розроблені методики розвитку слухової уваги, фонематичного сприйняття, розрізнення мовних та немовних звуків; це, в свою чергу, формує в дітей естетичні відчуття, любов до музики.

«В рамках участі у даному проєкті, 4 працівники нашого Центру пройшли навчання для фахівців інклюзивно-ресурсних центрів за 4 кейсами: «Сцена для лялькового театру», «Ляльковий театр», «Коник-каталка», «Складання іграшки-конструктора з міні-цеглинок» із серії «країна замків та фортець».

Всі отримані навики будуть використовуватись для проведення корекційної роботи з дітьми», - повідомив Юрій Туровський. Для реалізації вказаної методики, Центру подарували все необхідне приладдя для лялькового театру, музичні інструменти, керамічний конструктор та інші ігрові матеріали.

Довідково. Проєкт має на меті створення інклюзивних креативних просторів для дітей з особливими потребами та навчання педагогів ІРЦ Волинської та Донецької областей новим мистецьким прийомам для корекційної роботи, використовуючи різні види мистецтв - аудіо, візуальне, театральне, дизайнерське і т. д.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *