Із Луцька на Миколаївщину відправлять медичні автомобілі з гумдопомогою. ФОТО

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Із Луцька на Миколаївщину відправлять медичні автомобілі з гумдопомогою. ФОТО
image
Оля Коновалова / 27.04.2022 / 0 Коментарів

Від початку війни з росією до України надійшло вже чимало допомоги від західних партнерів. На наших теренах до благодійних зборів долучаються безліч громадських організацій, благодійних фондів, органів місцевого самоврядування та волонтерів. Інформує Луцька міська рада.

Зокрема, нещодавно на доброчинних засадах з Європи до Луцька прибули п’ять медичних автомобілів. Їх доставили в Україну завдяки спільним зусиллям благодійного фонду “Добра справа”, Луцької міської ради та європейських партнерів.

Луцьк для них — не остання точка маршруту. Усі ці машини буде відправлено до Миколаївської області, однак наше місто подбає про їх відмінний технічний стан, а також — наявність медикаментів.

 

“Ми співпрацюємо з різними благодійними фондами. Фонд “Добра справа” - один із них. Ці автомобілі були надані на благодійній основі з-за кордону. Ми допомогли з логістикою, доставкою, різними процедурними моментами. Також — доукомплектували медикаментами, передаємо кілька ящиків ліків. Разом із гуманітарною допомогою (продукти харчування, медикаменти, засоби гігієни) вони поїдуть на Миколаївщину. Сьогодні там непроста ситуація, люди потерпають від обстрілів. Ми не можемо стояти осторонь”, - зазначив міський голова Ігор Поліщук.

 

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *