Ким виявився священник, якого затримали у жіночому одязі на Волині

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Ким виявився священник, якого затримали у жіночому одязі на Волині
image
/ 07.06.2021 / 0 Коментарів

Над ковельською трасою, при дорозі поблизу Рожища, поліцейські виявили священника одного із храмів УПЦ (МП) Копачівської громади, який був у жіночому одязі та одноразових рукавичках.

Інцидент трапився кілька днів тому. Про це Район.Рожище дізнався з власних джерел. Також у розпорядженні редакції з'явилося відео з боді-камер полісменів.

У поліцейських підозру викликав автомобіль, який стояв при дорозі, адже на території області часто виявляли закладки з наркотиками. Не далеко від авто правоохоронці виявили чоловіка, вбраного у жіночий одяг. Виявилося, що це – настоятель одного з храмів УПЦ (МП) у Копачівській громаді.

На чоловікові були лосини, жіноча кофта та балетки. Також він одягнув одноразові рукавиці. Правоохоронцям він не змін пояснити, що робить у такому вигляді біля дороги.

Також при ньому виявили пакет з його власним одягом.

Згодом у Волинській єпархії Української православної церкви Московського патріархату спростували інформацію про те, що священник у жіночому одязі, якого зазнімкувала боді-камера поліцейського, є настоятелем якогось храму у Копачівській громаді. У коментарі Район.Рожище  прессекретар єпархії, протоієрей Віктор Аніпко розповів, що він вже давно є заштатним отцем через психічне захворювання. 

З етичних міркувань редакція не може назвати імені священнослужителя, про якого йдеться. Однак ми перевірили його причетність до храму у Копачівській громаді.

На офіційному сайті Волинської єпархії УПЦ МП є публікація за травень 2021 року, де священника, про якого йдеться, називають очільником храму в одному із сіл Копачівської громади.

На уточнювальне запитання про те, хто нині є настоятелем цього храму, прессекретар не зміг дати відповіді, пославшись на те, що лише недавно виконує обов'язки на посаді. Це також неправда: Віктора Аніпка призначили прессекретарем два роки тому – у травні 2019 року.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *