Коли відбудеться Премія «Люди Року-2021. Волинь»?

image
Оля Коновалова / 29.05.2021 / 0 Коментарів

20 серпня 2021 року відбудеться церемонія нагородження Премією «Люди Року-2021. Волинь» у рамках програми «Люди XXI століття».

Премія «Люди року» – це головна подія року, до якої прикута увага суспільства. Мета події – відзначити людей, які своєю повсякденною працею допомагають нашій країні повернути економічну стабільність та мир, які особливо сьогодні бережуть здоров’я нації.

Лауреати Премії – це люди, які пишуть новітню історію Волині, працюють на її позитивний імідж та авторитет. Люди творять сучасне і майбутнє нашої області й варті того, щоб їхні досягнення були зразком для інших, а особливо для молодого підростаючого покоління.

Україна повинна знати своїх героїв, відтак відбудеться почесне нагородження лікаря, волонтера, героя АТО/ОСС, які сьогодні стоять на передовій захисту здоров’я та миру краян.

В цілому під час дійства буде нагороджено 20 переможців номінацій, які зробили вагомий внесок у патріотичне, духовне та економічне життя  нашого краю та України.

«Україна починається з тебе» – саме так звучатиме тема цьогорічної події. Щасливі ми, що народилися і живемо на такій чудовій мальовничій землі.

люди року

Любов до Батьківщини починається з любові до рідної хати, стежки дитинства, мудрості народної казки. Україна – це земля, де народилися і живуть батьки. Волинь – це рідний край, де на тебе завжди чекають з любов'ю, а рідний дім – це місце, до якого людина повертається. Україна славиться майстрами своєї справи. Хлібороби, ковалі, пасічники, вчителі, вчені, лікарі, будівельники, аграрії, спортсмени, військові – це наша Україна, якою ми пишаємося. Кожен з нас – частка великого українського народу. Змінюємо нашу державу до кращого, бо Україна починається з тебе!

Учасникам церемонії вручати кришталеві нагороди будуть Почесні гості та головні партнери події. Очікувана кількість гостей – 100 персон.

Цьогоріч у Луцьку головна патріотична подія року відбудеться у форматі світського прийому в одному із закладів відпочинку, який неодмінно здивує кожного своєю елегантністю та високим рівнем обслуговування. Церемонія нагородження відбуватиметься під дзвін келихів ігристого та частування делікатесами.

Гості Премії матимуть можливість насолодитися неповторною атмосферою, скуштувати страви європейської кухні та послухати виступи артистів. А приємною ноткою завершення вечора стане розкішний торт для гостей та кращих Людей 2021 року. 

У рамках заходу традиційно відбудеться благодійна акція «Бог у серцях». Зібрані кошти будуть спрямовані на медицину. Варто відзначити, що на головній події року учасники благодійної акції отримають цінні подарунки. До слова, організатори запрошують охочих виступити партнерами Премії «Люди року».

Вибір претендентів на перемогу в обласній Премії «Люди року. Волинь» формується двома шляхами: згідно опитувань незалежних експертів та поданих заявок. Протягом 2020-2021 року оргкомітет Премії проводить соцопитування серед представників експертної галузевої комісії, у складі якої – керівники департаментів різних професійних сфер, науковці, громадські діячі, журналісти, політичні аналітики, відомі не лише на Волині, а й в Україні. Кожен експерт дає відповіді на відкриті питання за професійними напрямками/номінаціями.

Оргкомітет наголошує, що надати інформацію про себе чи людей, гідних звання «Людини року-2021», може кожен. Для цього потрібно до 01.08.2021 р. заповнити заявку та надіслати її дирекції Премії «Люди року-2021».

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ У ПРЕМІЇ «ЛЮДИ РОКУ-2021. Волинь»

Довідки за тел.: (050)3477870, е-mail: people21century@gmail.com , м. Луцьк, вул. Лесі Українки 26/1

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *