Комунальники Луцька замовили квітів і кущів на 3 млн грн

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Комунальники Луцька замовили квітів і кущів на 3 млн грн
image
Назар Тарадюк / 02.04.2024 / 0 Коментарів

Підприємство «Плантпол-Україна», що зареєстроване на Львівщині, має поставити КП «Парки та сквери м. Луцька» квіти та кущі для озеленення міста на 3,1 мільйона гривень.

Інформація про це розміщена у системі публічних закупівель «Prozorro», пише «Сила правди».

Закупівлю провели у форматі відкритих торгів з особливостями, однак на них був лише один учасник. Це підприємство «Плантпол-Україна» з сусідньої Львівської області. З ним 20 березня 2024-го уклали договір на 3,1 мільйона гривень. Його сума така ж, як і очікувана вартість закупівлі. 

Умовами договору передбачено, що за ці кошти підприємство надасть розсаду однорічних, дворічних та багаторічних квітів для озеленення міста. Загалом це – 106 тисяч 623 штуки розсади та кущів. Найдорожче коштуватимуть саджанці гортензії волотистої – 350 гривень за штуку. Їх замовили всього 13-ть на майже п’ять тисяч гривень. Натомість 1,22 мільйона гривень витратять на один з видів бегонії та 700 тисяч гривень на квіти фіалки. Серед рослин, які також повинні поставити – агератум, петунія, цинерарія, кущі шавлії дібровної тощо. Квіткову продукцію підрядник має надати впродовж квітня-червня 2024-го. 

ТОВ «Плантпол-Україна» працює з 2003 року. Його власниками є львів’яни Олег Темчишин, Олег та Єлизавета Мартинів, а також громадяни Польщі Кароль Павляк і Єжи Стажинські.

Директор комунального підприємства Олександр Михалусь пояснив, що ця закупівля відбулась у рамках тендеру на озеленення, який взимку цього року провів департамент житлово-комунального господарства. У ньому комунальне підприємство перемогло і виконуватиме роботи з озеленення міста. На це передбачено загалом 11 мільйонів гривень. Саме ж комунальне підприємство не має тепличного господарства та умов, щоб вирощувати багато квітів, тому купує їх у інших підрядників. 

Читайте також: На Волині «комунальники» мали купувати вживаний бус за 600 тисяч

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *