Лучани організували акцію на підтримку дитячої залізниці. ФОТО

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Лучани організували акцію на підтримку дитячої залізниці. ФОТО
image
Оля Коновалова / 17.05.2021 / 0 Коментарів

В обласному центрі Волині організували акцію на підтримку Луцької дитячої залізниці та її збереження, діяльність якої в грудні минулого року припинила «Укрзалізниця». На акцію, яка тривала годину, пришли майже 30 людей.

Про це повідомляє Суспільне.

Захід організували біля приміщення станції «Росинка» 16 травня. Учасники зібралися із плакатами «Врятуємо дитячу залізницю», «saverailway», «Врятуємо ЛДЗ», «Не можна закрити». Акція тривала впродовж години.

На телефонному зв'язку з учасниками мітингу був директор департаменту економічної політики Луцькради Борис Смаль. З його слів, місто готове придбати дитячу залізницю або взяти в оренду, щоб зберегти її функціональне призначення.

дитяча залізниця

Серед учасників було чимало випускників залізниці. Як розповів Суспільному організатор заходу Владислав Корецький, «Укрзалізниця» не демонструє наміру, аби Луцька дитяча залізниця працювала, тож, із його слів, переговорний процес затягується.

Організатор події зауважив: підготує лист до Президента Володимира Зеленського з проханням зберегти міську залізницю. Каже, що раніше такі листи писали, але відповіді не отримували.

дитяча залізниця

дитяча залізниця

Останню відповідь із приводу подальшої діяльності дитячої залізниці від регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця» отримав Владислав Корецький.

У листі зазначається, що рухомий склад, верхню будову колії, пристрої сигналізації та зв'язку законсервували, забезпечили охорону майна, скоротили посади із дотриманням вимог чинного законодавства про працю. Як сказано в документі, персонал дитячої залізниці перевели на інші посади в межах регіональної філії «Львівська залізниця».

дитяча залізниця

«Діяльність дитячих залізниць не є основною діяльністю АТ «Укрзалізниця» і завжди була збитковою. З метою зменшення збитковості АТ «Укрзалізниця», зокрема економії витрат на утримання інфраструктури, рухомого складу та персоналу регіональної філії «Львівська залізниця», в період фактичної відсутності навчань, практики та руху поїздів, функціонування Луцької дитячої залізниці припинено», – йдеться в листі.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *