Луцький музикант і волонтер став до лав ЗСУ

image
Назар Тарадюк / 24.04.2023 / 0 Коментарів

До лав волинського підрозділу Національної гвардії приєднався відомий луцький музикант і волонтер Мирослав Кіруєв.

Про це йдеться на сторінці Військової частини 1141 Національної гвардії України м. Луцьк.

«Двадцять років тому гра на барабанах була моїм хобі, але досить швидко переросла у професію, – розповідає Мирослав. – Я закінчив музучилище та Київський національний університет культури і мистецтв. Викладав у музичних школах, працював барабанщиком в оркестрі Волинського народного хору. Заснував джазовий гурт CARLOS BANDOS».

З початком повномасштабної війни Мирослав спрямував свої здібності на те, щоб збирати кошти для Сил оборони України. Проводив благодійні виступи свого гурту. Разом із товаришами організували щоденну вуличну вільну сцену #angarmusicstage на пішохідній вулиці Лесі Українки у Луцьку. Тут виступала і талановита молодь, і вже відомі музиканти. Серед них – Сашко Положинський, Брати Гадюкіни, Ot Vinta, Фіолет, Флайза, автор хіта «Пес Патрон» Іван Марунич. Слухачі мали змогу робити свої пожертви на потреби армії.

«Таким чином ми за пів року зібрали для відомого волонтерського штабу понад пів мільйона гривень. Ці кошти пішли на автомобілі, генератори, турнікети, вогнетривку форму для танкістів, різноманітні пристрої, які дозволяють нашим бійцям ефективніше воювати», – каже Мирослав Кіруєв.

Віднедавна він – стрілець гвардійського підрозділу, що охороняє та обороняє важливі об’єкти. І хоча ідей і творчих планів у нього достатньо, відклав барабанні палички до мирних часів.

«У мене двоє дітей, які також захоплюються музикою. Донька грає на саксофоні і барабанах. Син обрав для себе гітару. Хочеться, щоб українські діти жили і розвивалися у країні, де їхню музику не перериватимуть сирени і вибухи. Тому сьогодні ми повинні захищати їхнє майбутнє», – переконаний Мирослав.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *