Луцький «політех» відмовився від паперів і перейшов у «Дію»

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Луцький «політех» відмовився від паперів і перейшов у «Дію»
image
Наш Інсайдер / 01.12.2021 / 0 Коментарів

На Волині перший вищий навчальний заклад переходить у режим «без паперів». Про це розповіла на своїй сторінці у Facebook ректорка ЛНТУ Ірина Вахович.

«Відтепер ЛНТУ може працювати у режимі «без паперів», адже освітній заклад приєднався до програми «Дія.QR». Цього року нашим абітурієнтам більше не доведеться брати із собою паспорт та ідентифікаційний код, аби подати документи до приймальної комісії. Вони зможуть завантажити їх із додатку «Дія»повідомила Ірина Вахович.

Як повідомляє пресслужба Волинської ОДА, той самий алгоритм в університеті буде застосовано, наприклад, при зверненні до бухгалтерії, оформленні читацького квитка чи поселенні в гуртожиток. Для цього достатньо скористатися застосунком Дія. Підключення такого функціоналу заощаджує час та гроші, оскільки більше немає потреби робити ксерокопії документів.

«Впевнена, що студенти та викладачі невдовзі оцінять, наскільки це просто та зручно. Вдячна керівництву університету за прагнення впроваджувати сучасні цифрові послуги. Сподіваюся, що найближчим часом ще один найбільший ЗВО в регіоні — Волинський національний університет імені Лесі Українки теж приєднається до Дії та ініціативу підхоплять усі навчальні заклади Волині», — прокоментувала заступниця голови Волинської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Вікторія Левчук.

Мета цифрової трансформації Волині – зробити максимально комфортними послуги в усіх сферах. Влада області працює, щоб якнайшвидше наблизитися до режиму «paperless».

Як працює Дія.QR:

- встановіть мобільний застосунок Дія та відскануйте ним QR-код;

- Дія автоматично сформує чернетку листа з копіями цифрових документів із вашою адресою;

- натисніть «надішліть», після чого документи надійдуть на електронну адресу університету.

До того ж, до цифрового сервісу Дія.QR підключені усі ЦНАПи Волині.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *