На фронті воюють 5 тисяч жінок-військовослужбовиць

image
Оля Коновалова / 25.07.2022 / 0 Коментарів

Героїчна відсіч, яку чинить Україна, була б неможливою без внеску наших жінок-захисниць.

Про це заявила заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр під час участі у Другому міжнародному Саміті перших леді та джентльменів, покликаний укотре привернути увагу світу до збройної агресії росії проти України.

За її словами, нині спостерігається тенденція до збільшення кількості військовослужбовиць-жінок серед усіх категорій особового складу. Так, зокрема, від жовтня минулого року частка військовослужбовиць-жінок збільшилась – з 31 до понад 38 тисяч.

– Ще в жовтні 2021 року, ми робили заяву про те, що у Збройних Силах 31 тисяча жінок-військовослужбовиць. На сьогодні їх на 7 тисяч більше. Це ті жінки, котрі приєднались до лав Збройних Сил з початком повномасштабного вторгнення, – повідомила Ганна Маляр.

У своєму виступі заступник Міністра оборони України наголосила, що нині жінкам у війську доступні всі офіцерські посади та військово-облікові спеціальності рядового, сержантського і старшинського складу, зокрема «бойові».

Також вона додала, що сьогодні у Збройних Силах взято прямий, невпинний та швидкий курс на покращення побуту та умов для військовослужбовиць-жінок.

На завершення виступу Ганна Маляр зазначила, що зараз понад 5000 військовослужбовиць-жінок беруть безпосередню участь в бойових діях.

– Хочу сказати нашим жінкам-військовослужбовицям, які сьогодні на передовій, що ви найкрасивіші та найкращі у світі. Низький Вам уклін, ми вами пишаємося, – відмітила заступник Міністра оборони України.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *