На переході біля центрального парку встановлюють світлофори. ФОТО

  • Головна
  • НОВИНИ
  • На переході біля центрального парку встановлюють світлофори. ФОТО
image
Оля Коновалова / 18.05.2021 / 0 Коментарів

На вулиці Глушець у Луцьку біля центрального входу в парк вже встановлюють світлофори.

Нещодавно відповідне звернення зареєстрували на платформі «Відкрите місто». Автор петиції мотивував своє звернення тим, що у зв’язку з реконструкцією проспекту Волі значно збільшиться навантаження на вул. Глушець, а існуючі обмежувачі «лежачі поліцейські» дещо сповільнюють рух вулицею.

петиція

Директор департаменту ЖКГ Луцької міської ради Микола Осіюк у коментарі Інсайдер Медіа розповів, що петицію вже розглянули та навіть почали встановлювати світлофори.

світлофор

«Ми вже обговорили це на раді за участі громадських активістів, поліцейських, дорожників… Тоді ж було вирішено влаштувати світлофор на вимогу. Це буде кнопочний світлофорний об’єкт на вулиці Глушець, де вхід в центральний парк».

Микола Осіюк додав, що «лежачі поліцейські» демонтують, а сам пішохідний перехід, який викладений з бруківки – залишиться.

світлофор

«Коли ми будемо перекривати проспект Волі, то частина транспорту буде рухатися по вул. Глушець. Це робиться для того, щоб пришвидшити рух транспорту, щоб водії могли швидше проїжджати та максимально комфортно могли рухатися як транспортні засоби, так і пішоходи».

Нам вдалось застати працівників КП «Луцьксвітло» за роботою, вони якраз встановлюють світлофори.

світлофор

світлофор

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *