На Волині командир 14 бригади поспілкується із рідними загиблих воїнів

  • Головна
  • НОВИНИ
  • На Волині командир 14 бригади поспілкується із рідними загиблих воїнів
image
Назар Тарадюк / 19.03.2023 / 0 Коментарів

На Волині відбудеться зустріч із рідними загиблих під час виконання бойових завдань, тих, хто має статус зниклих безвісти під час бойових дій, або перебувають у полоні, для розв'язання питань, в якій може допомогти бригада.

Про це інформують на сторінці 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого, пише ВСН

Продовжуючи системну роботу з підтримки рідних воїнів 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого, командир бригади полковник Олександр Охріменко прийняв рішення про проведення зустрічі з родинами військовослужбовців 14 омбр, які загинули під час виконання бойових завдань, мають статус зниклих безвісти під час бойових дій, або перебувають у полоні.

«Як і раніше, ми відкриті до спілкування, готові до обговорення найболючіших тем. Сподіваємось допомогти рідним військовослужбовців бригади із розв'язання питань, що перебувають у компетенції бригади. 

Розраховуємо на конструктивний діалог і взаємну підтримку, чітко усвідомлюючи, якими болісними є теми розмови для нас усіх», - йдеться у дописі.

Зустріч відбудеться 31 березня об 11-й годині у місті Володимир. Про місце проведення заходу (з міркувань безпеки) буде повідомлено додатково.

Рідні військовослужбовців особисто мають зареєструватися за номерами телефонів кол-центр нашої бригади: (068)234-19-68(093)533-06-16з 8.00 до 19.00; неділя з 8.00 до 13.00.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *