На Волині оголосили місяць цифрової грамотності

image
Наш Інсайдер / 03.11.2021 / 0 Коментарів

Міністерство цифрової трансформації України разом із Дія.Цифрова освіта оголосило листопад 2021 року місяцем цифрової грамотності. Це масштабна інформаційна кампанія, яка надихне українців на навчання цифрових навичок, - повідомила у дописі на своїй сторінці в соцмережі Facebook заступниця голови Волинської ОДА Вікторія Левчук.

«Ми командою Волинська обласна державна адміністрація за підтримки голови Юрий Погуляйко проводимо заходи із цифрової грамотності. Працівники усіх підрозділів ОДА пройшли Цифрограм для держслужбовців. Працюємо над аналітикою отриманих даних, які найближчим часом озвучимо та продовжуємо працювати над даним проєктом. Цифрові навички - це уже необхідність для щоденної ефективної та комфортної роботи», - розповіла Вікторія Левчук.

Тому чиновниця запросила кожного мешканця Волині, громади, університети, бібліотеки, громадські організації, бізнес, підприємства, в листопаді долучитися та підвищити рівень цифрових навичок.

Як долучитися:

Спеціально для Місяця цифрової грамотності розроблено набір промоматеріалів, якими можна скористатися для публікацій онлайн й привернути увагу до ідеї цифрової грамотності. Завантажуйте та використовуйте Open Pack дизайн-матеріалів: https://bit.ly/3EpKRzC

Можна пройти національний тест з цифрової грамотності Цифрограм для громадян, а також Цифрограми для вчителів, медиків, держслужбовців, міжнародну сертифікацію навичок володіння комп’ютером ICDL: https://osvita.diia.gov.ua/digigram

На платформі Дія.Цифрова освіта https://osvita.diia.gov.ua можна безоплатно дивитися освітні серіали, які допоможуть розвинути цифрові навички.

Стратегічний партнер — швейцарсько-українська Програма Програма EGAP, що виконується Фонд Східна Європа. Інформаційним партнером став Facebook.

Щодня впродовж місяця спільно з партнерами будуть:

  • розповідати про цифрові компетентності та проводити інтерактивні квестові завдання на вивчення кожної з компетентностей
  • складати національний тест з цифрової грамотності Цифрограм для громадян, а також Цифрограми для вчителів, медиків, держслужбовців, міжнародну сертифікацію навичок володіння комп’ютером ICDL
  • проводити в соцмережах конкурси на тему цифрової грамотності з подарунками
  • організовувати освітні онлайн-події
  • презентувати покрокові інструкції щодо використання онлайн-сервісів

Однією зі стратегічних цілей Міністерства цифрової трансформації України є навчити 6 млн українців цифрової грамотності за 3 роки.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *