На Волині проходять командно-штабні навчання «Об’єднані зусилля – 2021»

  • Головна
  • НОВИНИ
  • На Волині проходять командно-штабні навчання «Об’єднані зусилля – 2021»
image
Оля Коновалова / 24.09.2021 / 0 Коментарів

Масштабні командно-штабні навчання з командування об’єднаних сил Збройних сил України «Об’єднані зусилля – 2021» та навчальні збори з оперативним резервом 2-ої черги військовозобов’язаних військових частин А7028, А7059, А7064 на Волині стартували 22 вересня.

З цього приводу відбулась робоча зустріч голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка з військовим комісаром обласного центру комплектування та соціальної підтримки Романом Куликом. Інформують на сайті ОДА.

Як відзначив Роман Кулик, такого масштабу навчання, яке триватиме з 22 вересня до 1 жовтня 2021 року, на західній Україні ще не проводилися, адже загалом з області залучать понад тисячу осіб.

Згідно з планом заходів Генерального штабу Збройних сил України у 2021 році для якісного проведення в області навчальних зборів територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, облдержадміністрація, Ковельська та Володимир-Волинська райдержадміністрації, окремі територіальні громади провели значну роботу для підготовки пунктів постійної дислокації на період навчань військових частин та організації їх харчування.

Зокрема, пункти дислокації підрозділів військових частин визначені у смт Луків та с.Гірники Ковельського району та в с.Овадне Володимир-Волинського району.

Відбуваються заходи під загальним керівництвом Головнокомандувача Збройних сил України. До навчань і навчальних зборів залучатиметься велика група посадових осіб та офіцерів органів військового управління (насамперед штабу ОК «Захід»).

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *