На Волині врятували лосеня, яке розпороло живіт

image
Наш Інсайдер / 20.09.2021 / 0 Коментарів

На Волині спільними зусиллями поліції і небайдужих врятували тварину. Про це повідомили у секторі комунікації поліції Волинської області.

У суботу, близько 16 години, до поліції надійшло повідомлення від єгеря, що поблизу села Нічогівка виявлено напівмертву тварину. Лось був поранений, виникла підозра, що в нього могли стріляти.

Місцева слідчо-оперативна група Ківерцівської поліції прибула негайно. З’ясувалось, що лосеня (а йому приблизно 7 місяців) вибігло з лісу до села і, перестрибуючи через високу огорожу, наткнулось на її гострий стрижень.

«У тварини випала частина шлунка, її необхідно було терміново оперувати прямо на місці, однак спеціалістів в селі не було», - розповів про подію поліцейський Роман, який з напарницею першим прибув туди.

Місцеві попросили приїхати ветеринара з іншого населеного пункту, за його оперативний приїзд також відповідала поліція, а з Маневич це близько 40 кілометрів. Просто на місці інциденту ветеринар Анатолій в польових умовах провів операцію, у проведенні якої допомагали всі небайдужі.

«Тварина порізала собі м’язи, перестрибуючи через огорожу, також була проникаюча рана в черевну та грудну порожнини, був пошкоджений шлунок. Усе це ми обробили, продезінфікували, зашили», - розповів лікар, який і надалі надаватиме консультації щодо догляду за лосеням, адже процес реабілітації складний.

Потому тварину поклали в автомобіль і відправили в мисливське угіддя на реабілітацію.

«Нині життю маленької лосиці загрози немає, вона навіть стає на ноги, однак перебуває під пильним наглядом», - розповів єгер Ілля.

«За час служби схожої ситуації в нас ще не було, тому діяти і приймати рішення потрібно було швидко. Приємно, що знайшлись небайдужі люди, які повідомили про подію єгерській службі, а ті подзвонили в поліцію. Усі разом ми врятували тварину», - поділилась поліцейська Аліна, в честь якої, до речі, назвали лосенятко, адже вона проявила високий професіоналізм і безстрашність у цій події.

Дякуємо всім небайдужим, а тваринці зичимо швидкого одужання і повернення на волю.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *