На Волині хірурги проводять складні операції на сонних артеріях. ФОТО

  • Головна
  • НОВИНИ
  • На Волині хірурги проводять складні операції на сонних артеріях. ФОТО
image
Оля Коновалова / 07.06.2021 / 0 Коментарів

У Ковельському МТМО упродовж травня шанс на повноцінне життя завдяки стентуванню сонних артерій отримали шестеро пацієнтів. Складні ендоваскулярні операції успішно провела команда лікарів відділення інтервенційної радіології на чолі з Олександром Голубом.

Про це повідомляють на facebook-сторінці медзакладу.

«Завдяки малоінвазивним судинним операціям, високій майстерності та професійності наших медиків нині життя людей у безпеці», - йдеться в дописі.

Зокрема, 59-річний чоловік звернувся до Ковельського МТМО зі скаргами на часту втрату свідомості, оніміння половини обличчя та частини тіла.

Чоловіку провели УЗД та виявили гемодинамічний стеноз правої внутрішньої сонної артерії. Завдяки проведеному стентуванню вдалось відновити нормальний кровотік артерією до головного мозку. Операція пройшла успішно.  Пацієнта виписали додому і подальше лікування він отримує амбулаторно.

судини

Було під загрозою й життя 70-літньої жінки. До ковельських лікарів, на жаль, вона уже потрапила з інсультом. Проведена ангіографія виявила критичне звуження правої сонної артерії - 99%, що, на жаль, і спричинило інсульт.

«Часу на роздуми було мало, адже артерія могла закритись повністю і це призвело б до повторного важкого інсульту з поганими наслідками.

Команда наших фахівців і у цьому випадку спрацювала швидко і професійно. Кровотік артерією до головного мозку відновили шляхом встановлення стенту. Операція пройшла успішно. Жінку перевели до реабілітаційного відділення, де вона відновлюється від перенесеного інсульту», - зазначають медики.

судини

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *