На Волині жінку врятували від інвалідності. ФОТО

image
Яна Горчинська / 16.02.2022 / 0 Коментарів

На Волині прооперували 66-річну жінку, у якої вроджений деформувальний артроз кульшових суглобів, який призводить до руйнування суглоба та інвалідності. Про це повідомляють на сторінці Ковельського МТМО.

До травматологічного відділення звернулася пацієнтка 66 років з двостороннім вродженим деформуючим артрозом кульшових суглобів. Це повільно прогресуюче захворювання, яке призводить до руйнування суглоба та інвалідності.

Жінка в дитинстві була прооперована з приводу двостороннього вродженого диспластичного коксартроза з двох сторін, що звичайно привело до зміни анатомії в даних ділянках та різкого обмеження рухів в обох суглобах.

Щоб відновити втрачені функції суглобів та повернути жінці можливість вільно рухатися, команда професіоналів прийняла виклик. Бригада лікарів на чолі з Богданом Байчуком провела одномоментне ендопротезування кульшових суглобів безцементною системою.

Крім того, з однієї сторони було проведено пластику западини без додаткових розрізів.

‍ Уже наступного дня після операції хвора ходила на нових суглобах без болю та обмеження рухів. На десятий день жінку виписали з лікарні та вона самостійно пішла додому.

Щоб не пропустити найважливішого – підписуйтесь на наші новини у зручному для вас форматі: Facebook та Telegram

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *