На Волині створили 18 рад внутрішньо переміщених осіб

image
Назар Тарадюк / 07.12.2023 / 0 Коментарів

Рада ВПО – це консультативно-дорадчий орган, який об’єднує між собою внутрішньо переміщених осіб з проактивною громадянською позицією, відповідними досвідом і знаннями, аби ефективніше захищати права та інтереси ВПО в регіоні.

Нині на Волині створили 18 таких рад, - інформують в ОВА області.

Зокрема, відповідно до розпорядження від 31 серпня 2023 року № 360, Раду з питань внутрішньо переміщених осіб утворили при Волинській обласній державній (військовій) адміністрації.

Окрім того, Ради ВПО створили при Володимирській, Ковельській та Луцькій районних державних (військових) адміністраціях, а також у Голобській, Берестечківській, Поромівській, Ратнівській, Любомльській, Горохівській, Вишнівській, Луківській, Нововолинській, Володимирській, Камінь-Каширській, Турійській, Шацькій та Рожищенській територіальних громадах.

Як розповідає директора департаменту соціальної та ветеранської політики облдержадміністрації Оксана Гобод, з початку повномасштабного вторгнення Волинь прийняла понад 78 тис. переселенців.

«Дуже важливо підтримати та допомогти людям, які через війну були змушені покинути домівки. І діяльність рад ВПО допомагають побудови справжній діалог між владою та громадою, аби вирішити нагальні питання та проблеми постраждалого населення», – зазначила Оксана Гобод.

До слова, наразі в Україні працює вже 510 рад ВПО.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *