На волинську журналістку подали до суду і вимагають 750 тис грн

  • Головна
  • НОВИНИ
  • На волинську журналістку подали до суду і вимагають 750 тис грн
image
Наш Інсайдер / 26.08.2023 / 0 Коментарів

Головна редакторка інтернет-видання “Волинь Online” Мар'яна Метельська повідомила, що група компаній “Техноторг” подала судовий позов до неї через її розслідування про діяльність підприємств.

Про це Мар'яна Метельська повідомила представниці ІМІ у Волинській області та на своїй фейсбук-сторінці.

За словами журналістки, 11 липня на сайті видання вийшло її розслідування “Можна купити російські запчастини “на залишках”: поблизу Луцька працює фірма, власники якої мають зв’язок з агресором”. У розслідуванні йшлося про співпрацю “Техноторг” з Росією та Білоруссю.

Як розповіла ІМІ Метельська, позиваються до неї п’ять підприємств “Техноторга”. Вони подали позов про визнання інформації недостовірною та такою, що принижує ділову репутацію. Позивачі вимагають спростувати інформацію та стягнути з Метельської 750 тис. грн. відшкодування моральної шкоди.

“Дані про компанії “Техноторга” (їх декілька десятків), які зареєстровані у Миколаєві, я брала з судових реєстрів та у наших партнерів YouControl, які завжди мають досьє на кожну компанію України. Ці дані не вигадані, ніяких додуманих фактів у статті не було”, - написала у фейсбук журналістка.

Метельська вважає позов тиском на неї як на журналістку і відстоюватиме своє право у суді.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *