Найбільша сільська школа Волині стала кольоровою

image
Оля Коновалова / 13.11.2021 / 0 Коментарів

Капітальний ремонт даху та утеплення одного із корпусів Підгайцівського ліцею йде до завершення. Основна частина робіт щодо заміни даху, утеплення та фарбування фасаду – позаду. Нині школа радує око яскравими фарбами.

Про це повідомляє пресслужба Підгайцівської сільської ради.

Заступник Підгайцівського сільського голови Леонід Гроголь розповів, що у цьому році на капітальний ремонт навчального корпусу, де навчаються учні старших класів, витратили майже 7 мільйонів гривень із бюджету громади. І це лише початок, оскільки навчальний заклад добудовували у кілька етапів, тому його зовнішній вигляд не виглядає гармонійно та цілісно.

До кінця року будівельники мають завершити утеплення надземної і підземної частини цоколя триповерхового корпусу школи та облицювати його плитами під «рване каміння», зробити гідроізоляцію фундаменту, підмостку, облаштувати пандус та ґанки над входами у будівлю.

«Після капремонту товщина стін збільшилась на 16 сантиметрів, цього має вистачити, аби у корпусі було тепло. Однак, аби у навчальному закладі могли економити на опаленні взимку, утеплити та відремонтувати треба й інші корпуси.

Для цього Підгайцівська сільська рада замовила виготовлення проєктно-кошторисної документації на капремонт ще у двох корпусах навчального закладу.

«Буду пропонувати депутатам сільської ради передбачити у бюджеті 2022 року кошти на реалізацію цього проєкту», - додає Леонід Гроголь.

До слова, Підгайцівська гімназія – найбільша сільська школа Волині та Підгайцівської громади, у якій навчається 960 учнів. Педагогічний колектив намагається, окрім навчальної діяльності організувати школярам і цікаве дозвілля. У ліцеї діє гурток робототехніки та чирлідінгу, спортивні команди займають призові місця на обласних та всеукраїнських змаганнях.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *