«Нова пошта» придбала літаки

image
Яна Горчинська / 09.02.2022 / 0 Коментарів

Авіакомпанія «Нової пошти» Supernova Airlines взяла в лізинг два вантажні літаки Boeing 757-200F. Вони значно прискорять перевезення закордонних посилок. Про це повідомив генеральний директор Нової пошти В’ячеслав Климов, пише Ліга.Бізнес

«Я думаю, що вже восени ми здійснимо перший політ цієї авіакомпанії. Зараз триває величезна реєстраційна робота, але ми вже маємо два літаки, які чекають отримання необхідної документації», – сказав він на відкритті нового терміналу в Дніпрі.

Вартість лізингу – $200 000 щомісяця за літак. Власна авіакомпанія дозволить «Новій пошті» значно прискорити доставлення посилок з Китаю (до п’яти днів замість двох тижнів), США (до п’яти днів замість семи-восьми) та Європи (до трьох днів замість п’яти).

Зараз «Нова пошта» замовляє доставлення вантажів у інших авіакомпаній. Вона вважає, що власний перевізник безперечно буде вигіднішим.

Довідка:

Нова Пошта – одна з найбільших мереж доставлення в Україні. Вона має близько 10 000 відділень у всій Україні, 13 000 поштоматів. Власники компанії – В'ячеслав Климов та Володимир Поперешнюк. До групи компаній Нова Пошта також входять Нова Пошта Молдова, Nova Pay і Нова Пошта Глобал.

2021 року Нова пошта Глобал доставила 9,3 млн міжнародних відправлень (+32% до 2020 року), з них 7 млн – відправлення з Китаю. У жовтні 2021 року Нова пошта Глобал зареєструвала власну авіакомпанію.

Щоб не пропустити найважливішого – підписуйтесь на наші новини у зручному для вас форматі: Facebook та Telegram

 

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *