Окупанти планували роздавати радянські паспорти на Київщині. ФОТО

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Окупанти планували роздавати радянські паспорти на Київщині. ФОТО
image
Оля Коновалова / 10.06.2022 / 0 Коментарів

На Київщині рашисти планували створити окупаційну адміністрацію та організувати псевдореферендум для проголошення місцевої республіки, а місцевим жителям видати нові документи — паспорти ссср.

Принаймні на перший час до видачі документів рф, повідомляє СБУ.

Про це свідчать дані, які військова контррозвідка СБУ отримала на позиціях загарбників, а також підтверджує поведінка рашистів на тих частинах України, які наразі тимчасово знаходяться під їхньою окупацією.

Зокрема, виявлено ворожий схрон з бланками паспортів колишнього СРСР. Він був облаштований у покинутому будинку поблизу міста Макарів Бучанського району.

Під час його огляду правоохоронці вилучили сотні незаповнених радянських паспортів.

Примітно, що ці бланки були саме українського зразка – від імені УРСР. Тобто всі надписи на них виконані не тільки російською, а й українською мовою. Причому подібна серія не вироблялася в Україні з 1990 року. Таким чином, усі виявлені бланки – були завезені з рф на початку повномасштабної агресії проти нашої держави.

Наразі тривають невідкладні слідчо-оперативні дії для встановлення всіх обставин злочину і притягнення до відповідальності винних осіб.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *