Показали, як цьогоріч проходить «Студентська республіка -2021». ФОТО

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Показали, як цьогоріч проходить «Студентська республіка -2021». ФОТО
image
Оля Коновалова / 05.06.2021 / 0 Коментарів

П’ятнадцятий регіональний етап Всеукраїнського фестивалю студентської молоді «Студентська республіка -2021» урочисто відкрили на території дитячого табору «Сонячний» у селі Гаразджа Підгайцівської громади. Цього річ у ньому беруть участь 10 команд із вищих навчальних закладів Волині та студенти із Чернігова.

Про це повідомляє пресслужба Підгайцівської сільської ради.

Привітати учасників приїхали заступник голови Підгайцівської сільської ради Олександр Бляшук, ректор Луцького педагогічного інституту Петро Бойчук, директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради Володимир Захожий. Посадовці, наголошували – шкодують, що у їхні студентські роки таких фестивалів не проводили. А нинішнім студентам бажали провести час з користю, відпочити та  отримати яскраві.

студреспубліка

За роки щорічний студентський фестиваль обріс традиціями та має чітку організацію. Усі команди облаштовують власний табір із наметами, кухнею та зоною відпочинку. Готують тематичні костюми, у такому ж стилі декорують територію табору та обов’язково мають представити свій навчальний заклад та команду.

студреспубліка

У Студентській республіці навіть є власний РАЦС, де видають свідоцтва про шлюб парам, із числа учасників. Голова Студради Волині та організатор фестивалю Віталій Сніжко розповів, що саме у цьому РАЦСі 2 роки тому, тепер вже із законною дружиною Христиною, вони отримали перше свідоцтво про шлюб.

студреспубліка

Фест триватиме три дні, під час якого відбуватимуться різні змагання: перетягування канату, волейбол, стрільба з лука та різні творчі завдання. Команда, яка проявить себе найкраще, отримає кубок та перемогу у регіональному етапі Всеукраїнського фестивалю студентської молоді «Студентська республіка -2021».

студреспубліка

Минулого сезону кубок виборола команда Волинського національного  університету імені Лесі Українки. Цього року студрада вишу теж покреативила і назвали команду «Мафія». ЇЇ представники вбрались в образи сицилійської мафії, озброїлися для серйозності дерев’яними автоматами.

студреспубліка

Ківерцівський медичний коледж вирішив у цьому році використати хайпову тему карантину та коронавірусу. Команда Луцького технічного університету обрала собі стиль 90-их років. Загалом в таборі панує молодіжна, драйвова атмосфера, а дехто вже навіть поставив варитися на вогні юшку.

За словами Віталія Сніжка, відвідати територію фестивалю можуть усі охочі.

студреспубліка

студреспубліка

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *