Поліція Волині зібрала вантажівку допомоги. ФОТО

image
Оля Коновалова / 06.05.2022 / 0 Коментарів

Так, днями працівники ГУНП завантажили кількатонну вантажівку продуктів харчування й уже доставили їх в місто Дніпро, де передали колегам. Ті, своєю чергою, роздадуть усе необхідне мешканцям, які цього найбільше потребують. Про це інформує поліція Волині.

«У міру наших можливостей намагаємось забезпечувати ті регіони держави, які найбільше постраждали від війни. Приємно, коли така необхідна допомога надходить вчасно,а люди отримують і продукти харчування, і засоби гігієни», - розповів заступник начальника ГУНП Віталій Ковальчук.

Важливою залишається співпраця між підрозділами ювенальної превенції. «Дитячі» поліцейські Київщини, Чернігівщини, Запоріжжя, Харківщини, Дніпропетровщини, Сумщини дякують волинським колегам за такі важливі речі для дітей, дитяче харчування і навіть іграшки. Свідчення цьому – їхні світлини, які вони надсилають, а також повідомлення: «Ми й уявити не могли, що ви надішлете стільки всього! Розраховували лише на підгузки… Дякуємо».

Не припиняється співпраця поліції Волині з волонтерами. Завдяки руху «Меценати для солдата» переселеним діткам було вручено разом з офіцером громади корисне і смачне молоко, якого вистачить надовго. А жіноча спільнота Pro Women UA знову назбирала гарних речей, одягу та взуття, які поліцейські доставлять жінкам та діткам, що змушені тимчасово мешкати в нашій області. Також днями від ТзОВ Атлант плюс (керівники Муравчук Микола, Жгутов Володимир) було отримано вантаж з усім необхідним: іграшками, засобами гігієни, постіллю, рушниками, дитячим харчуванням.

Частина з цього одразу була відправлена в східні області, ще частину передали в Палац учнівської молоді, куди по речі приходять переселенці, а медицину надали у волонтерський штаб Ангар.

Ця робота триває і надалі.

 

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *