«Полтава змогла те, що Луцьк не зміг», - чиновник про ситуацію з громадським транспортом

  • Головна
  • НОВИНИ
  • «Полтава змогла те, що Луцьк не зміг», - чиновник про ситуацію з громадським транспортом
image
Оля Коновалова / 22.06.2022 / 0 Коментарів

Посадовець Волинської ОДА Олександр Поляков запропонував, як «провести деокупацію міста від недобросовісного улюбленого перевізника міської ради» на прикладі міста Полтава.

Там, відсьогодні усі приватні мікроавтобуси, а це приблизно 200 штук, їздитимуть за тарифом 10 грн. Про це заявив керівник ПП «Вежа-1» Іван Іванов, який є неформальним керівником руху «По 10 грн»:

— Я наразі роблю об’їзди містом, усі маршрутки працюють по 10 грн. Це приблизно 200 мікроавтобусів. Умовно моїх — 150, решта — це маршрутки, які контролюються перевізником Лупаєнком. Вони зрозуміли, що нас з маршрутів не прибрати, тому конкурувати з нами з тарифом у 15 грн вони не можуть.

Іван Іванов не вважає себе нелегалом або піратом:

— Існує єдина ліцензія на перевезення по території України, немає приміської чи міської ліцензії. Так працюють у Львові, приблизно 30 маршруток. Наші противники із міської влади назвали нас «піратами», але ми, скоріше, робінгуди. Якщо тариф буде 15 грн, то в день пасажири витрачатимуть 3 млн грн, а по 10 грн — 2 млн. Виходить, що ми економимо полтавцям 1 млн грн щодня.

Таку ж схему використати в Луцьку пропонує посадовець Волинської ОДА Олександр Поляков.

«В нас би теж не завадило «кинутим» перевізникам запустити «альтернативні» 2, 9, 10, 12, 23, 24, 32 (102, 109, 110, 112, 123, 124, 132) по 10 грн... «Бест Ленад Груп» з їхніми ридванами і інтервалами по 40 хвилин за 14 гривень здується за 2-3 дні. Ліцензія в них є, просто пустити до якогось села за межі громади, №2  до Ківерців (через Клепачів та Озерце, файний пендель Варшаві з його непомірними цінами буде), №9  до дач на Промінь, №10  в Рованці, №12 до Гіркої Полонки, №24 до Коршовця, №23 на Львівську і по Потебні на Боратин і Новостав, №32 і так в Липини їде, ще й пустити по Ветеранів і Шопена.

Договір з ОДА, і за кораблем Поліщука, відкрито за кораблем, в очі. Ще й з написом на борту кожної маршрутки «Повернемо Луцьк лучанам». Зробити СВІЙ додаток з відстеженням автобусів, термінали для оплати банківською карткою, як в магазині, без комісії. У 14-відсоткового харя трісне! До речі, в нас приміські і так возять по місту за 8-10 грн. досі», - зазначив Поляков.

Нагадаємо, з 16 червня проїзд у луцьких маршрутках коштує 14 гривень. Також повідомили, за яких умов можуть підняти ціни на проїзд у луцьких тролейбусах.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *