Показали мобільний госпіталь для лікування COVID-19. ФОТО

image
Оля Коновалова / 10.11.2021 / 0 Коментарів

Презентація можливостей мобільного польового госпіталю Держприкордонслужби представникам дипкорпусу іноземних держав, військових та правоохоронних аташе, представникам Офісу зв’язку НАТО, КМЄС відбулася на Київщині.

Про це йдеться у повідомленні ДПСУ

Прикордонники здійснили розгортання мобільного шпиталю, який може бути багатопрофільним, але зважаючи на нинішню ситуацію, демонструвався як інфекційний для лікування COVID-19/

Госпіталь розрахований на 60 ліжкомісць та автономно спроможний надавати кваліфіковану допомогу з лікування та діагностики чи евакуації на вищі рівні медичної допомоги.

Мобільний польовий госпіталь комплектується необхідною кількістю профільних лікарів, а також медсестер, фельдшерів. Він також може підсилюватися іншими фахівцями та надавати кваліфіковану медичну допомогу з елементами спеціалізованої.

Польовий госпіталь укомплектований балонами з киснем та кисневими концентраторами. В його складі є також автономний діагностичний комплекс, який дозволяє здійснювати якісне рентгенологічне, УЗД-обстеження, має пересувну лабораторію. Для автономної роботи в польових умовах госпіталь має генератори, що забезпечують його енергією та польову кухню.

Як повідомлялось, за минулу добу, 8 листопада, в Україні виявили 18 988 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *