У Луцьку на травневій сесії міськради хотіли виставити на аукціон приміщення колишньої котельні на вулиці Винниченка. Понад 240 квадратів хотіли віддати під приватизацію без умов.
11 червня у цьому приміщенні відбулося виїзне засідання комісії з питань комунального майна, - повідомив депутат Луцькради Андрій Лучик. Він зауважив, що перспективне приміщення продали б за копійки.
Проте, за його словами, стан будівлі не найкращий – грибок на стінах, пошарпані вікна тощо.
Але, окрім цього, є ще ряд питань:
- земельна ділянка сформована таким чином, що немає доїзду. З одного боку – ділянка «Укртелекому», з іншого – ВНУ.
- у приміщенні є діючі комунікації «Луцьктепла» і «Луцькводоканалу».
«Потрібно робити сервітут для доступу до цього приміщення. Їх [комунікації, - ред.] треба виносити звідти. Бо коли його продадуть, комунальники банально не матимуть доступу до своїх же комунікацій.
Тому, якщо продавати будівлю зараз, то за неї можна виручити копійки через причини озвучені вище + мати геморой з доступом до комунікацій наших КП», - наголошує Лучик.
Депутат зауважує, що варто розв'язати проблему з доїздом до ділянки та перенести комунікації комунальних підприємств.
«Для цього комісія комунального майна рекомендувала б Луцьктеплу і Луцькводоканалу вивчити питання комунікацій, чи можливо їх перенести й скільки це коштуватиме. Після цього комісія вже може ухвалювати рішення, чи підтримувати проєкт рішення щодо продажу цього майна», - пише Лучик.
Коментарів немає
Залишити коментар