Проти 44 компаній рф і білорусі запровадили додаткові санкції

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Проти 44 компаній рф і білорусі запровадили додаткові санкції
image
Оля Коновалова / 08.06.2022 / 0 Коментарів

44 структури, серед яких російська компанія «Газпром», потрапили під додаткові санкції, які оголосила Нова Зеландія. Також у переліку є військові і промислові корпорації, у тому числі – шість білоруських оборонних структур. Про це заявила міністерка закордонних справ Нової Зеландії Наная Махута.

За словами Нанаї Махути, російська компанія «Газпром» та десятки військових і промислових корпорацій, які потрапили під санкції, відіграють вирішальну роль у розпалюванні незаконної та неспровокованої війни в Україні.

«Ці компанії, контрольовані урядом Путіна, мають стратегічне значення для Росії, оскільки вони забезпечують сировину, інфраструктуру, комунікації, транспорт, зброю та фінансування. Одна з держкомпаній, яка потрапила під санкції, – «Газпром», найбільша російська компанія та ключове джерело експортних доходів Росії із продажу газу. Ми також ввели санкції проти компаній, які створюють зброю та військові технології і є частиною величезного військово-промислового комплексу Росії», – заявила Махута.

Компаніям і громадянам Нової Зеландії буде заборонено взаємодіяти з російськими та білоруськими підприємствами, які потрапили під заборону.

Також Наная Махута запевнила, що Нова Зеландія «продовжує рішуче протистояти вторгненню Путіна, вводячи санкції та вживаючи заходів для підтримки України».

Нагадаємо, у березні Австралія і Нова Зеландія посилили санкційний тиск на Росію. Зокрема Нова Зеландія запровадила додаткові санкції проти російських політиків та оборонних установ, а також проти найбільших російських банків і фінансових установ.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *