П’яний лучанин влаштував стрілянину посеред білого дня

  • Головна
  • НОВИНИ
  • П’яний лучанин влаштував стрілянину посеред білого дня
image
Оля Коновалова / 30.04.2021 / 0 Коментарів

П’яний лучанин стріляв у перехожих зі стартового пістолета.

Про це стало відомо з вироку Луцького міськрайонного суду.

Інцидент трапився влітку 2019 року. Тоді чоловік разом з трьома товаришами повертався на автомобілі з полювання. Коли повертали у провулок між будинками №56 та №58, що по вул. Потебні, - заїхали на бордюр, внаслідок чого спустило колесо. Тоді двоє чоловіків пішли по запасне колесо, ще один товариш – додому, а п’яний обвинувачений залишися в автомобілі, щоб охороняти мисливські рушниці.

В цей час двоє перехожих, як запевняв обвинувачений, почали висловлювати йому претензії, мовляв, «хто так їздить?».

Чоловік подумав, що вони зможуть пошкодити автомобіль, а тому вийшов із транспортного засобу та здійснив попереджувальний постріл в повітря зі стартового пістолета. Після цього сів в автомобіль, а згодом приїхала поліція.

Натомість перехожий у суді розповів, що того дня разом з колегою йшов поблизу корпусу ЛНТУ і побачив, що Volkswagen Caddy на швидкості «залетів» у провулок, потім почув звук удару і автомобіль зупинився. Коли пошкоджений автомобіль почав наближатись до іншої машини, вони постукали по задньому склу та зробили зауваження. В цей момент з автомобіля вийшов обвинувачений, почав погрожувати пістолетом та здійснив один постріл.

Чоловіки тоді втекли та викликали поліцію, яка згодом на місці інциденту вилучила гільзу та пістолет.

Зрештою, суд визнав хулігана винним та призначив йому покарання у виді 4 років позбавлення волі з іспитовим терміном у 2 роки. Окрім того, він має відшкодувати потерпілому 30 000 гривень витрат на правову допомогу та 40 000 гривень моральної шкоди.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *