Санаторію «Пролісок» повернули майно

image
Оля Коновалова / 27.10.2021 / 0 Коментарів

Начальник відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату Волинської обласної ради Михайло Імберовський на своїй сторінці у facebook повідомив, що санаторію «Пролісок» повернули майно.

Ще у 2016 році закінчилась реалізація транскордонного проєкту «Будівництво водолікувального корпусу в с.Грем'яче» загальною вартістю 1 845 тисяч євро, з яких 1 660 000  євро - це кошти Євросоюзу, а 185 000 євро – внесок Волинської обласної ради.

Оскільки будівництво здійснювалось на території тодішньої Грем’яченської сільської ради – одним з партнерів проєкту виступав цей орган місцевого самоврядування. За умовами проєкту Грем’яченська сільрада зобов’язувалась по завершенню проєкту (тобто у 2016 році) передати майно санаторію «Пролісок», який є власністю обласної ради.

«Однак роботи завершились, а ні тодішнє керівництво «Проліску», ні сільська рада не поспішали виконувати свої угоди. Не виключається, що якби не децентралізація то комунальне майно могло б потрапити в чиїсь приватні руки. Нещодавно правонаступники Грем’яченської сільради – депутати Цуманської селищної ради ухвалити рішення про передачу комплексу законному власнику. Тож послугами санаторію і надалі можуть користуватись всі волиняни, а прибуток буде спрямовуватись, як для покращення умов в цій лікувальній установі, так і в обласну казну».

Довідка:
Санаторій розташований в оточенні соснового бору, на березі великого водного плеса. На його території - три спальні корпуси зі 109 комфортабельними номерами та 13 сімейними котеджами, лікувальний та водолікувальні корпуси з сучасним обладнанням, басейн, термальний басейн та джерело з мінеральною водою. 

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *