Сапожніков став першим заступником голови РДА на Волині

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Сапожніков став першим заступником голови РДА на Волині
image
Оля Коновалова / 18.05.2021 / 0 Коментарів

Заступниками голови Володимир-Волинської райдержадміністрації стали Віктор Сапожніков та Андрій Сторонський.

Новопризначених посадовців представив голова Володимир-Волинської РДА Юрій Лобач у вівторок, 18 травня.

Колишній міський голова Нововолинська Віктор Сапожніков обійматиме посаду першого заступного голови РДА.

У коментарі Інсайдер Медіа колишній міський голова Нововолинська Віктор Сапожніков зазначив, що готовий працювати на благо громади і вже має певні напрацювання.

призначення

«Досвід є, знання є, сила та енергія є – то чому б не попрацювати на благо громади. Пів року відпочив, була можливість оглянутись по сторонах, зрозуміти деякі речі. Я не відмовився від такої пропозиції – посприяти, допомогти і взяти на себе частину обов’язків. Юрія Лобача я знаю давно, ще коли він був головою Іваничівської райдержадміністрації. Я подякував за надану довірю і Юрію Лобачу, і голові Волинської облдержадміністрації Юрію Погуляйку, і президенту», – зазначив Віктор Сапожніков.

призначення

Серед основних завдань новопризначений посадовець окреслив співпрацю з усіма громадами.

«Ми будемо надавати допомогу на території району всім, хто того бажає, сприяти і робити результат», - резюмував Віктор Сапожніков.

призначення

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 17 травня заступником голови райдержадміністрації призначили Андрія Сторонського.

З червня 2006 року до листопада 2020 року Андрій Сторонський працював на посадах заступника Нововолинського міського голови, першого заступника Нововолинського міського голови та секретаря міської ради. З листопада 2020 року по березень 2021 працював на посаді в.о. директора Нововолинської центральної міської лікарні.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *