Середня та старша ланка луцької гімназії переходить на дистанційне навчання

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Середня та старша ланка луцької гімназії переходить на дистанційне навчання
image
Оля Коновалова / 22.09.2021 / 0 Коментарів

Школярі середньої та старшої ланки Луцької гімназії №4 ім. Модеста Левицького та Луцького НВК №22 від завтра, 23 вересня, навчатимуться дистанційно.

Про це у коментарі Інсайдер Медіа повідомили батьки школярів.

«За офіційними даними управління освіти Луцької міської ТГ, у гімназії відсутні працівники та учні, хворі на COVID-19, повністю провакциновано 43.9%.
75% вчителів вакциновано в школі», - зазначили батьки.

Як зазначив у прямому ефірі одного з телеканалів луцький міський голова Ігор Поліщук – у Луцькій тергромаді станом на сьогодні, 22 вересня, 16 шкіл в місті та Жидичинський ліцей №31 має показник 80% вакцинованих працівників або наближається до нього і лише 23 дошкільних навчальних заклади з 51.

«Найважливішим в умовах посилення карантину є організація процесу навчання. Попередньо постанова Кабміну передбачала закриття освітніх закладів у разі погіршення ситуації без виплати заробітної плати. Це минулого року призвело до негативних наслідків для життєдіяльності міста. Адже окрім зриву навчального процесу лучани, які мали дітей та не мали на кого їх залишити, були позбавлені можливості залишатись вдома.

Сьогодні Кабмін вніс зміни до постанови. Відтак, заклади дошкільної освіти та початкова шкільна ланка (1-4 клас) працюватимуть в штатному режимі, а класи середньо та старшої ланки навчатимуться дистанційно.

Така ж ситуація і щодо позашкільного навчання – якщо 80% викладацького складу вакциновані, то заклад працюватиме в звичному режимі. В іншому випадку – заклад повинен перейти на дистанційне навчання», - зазначив Ігор Поліщук.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *