Сезон полювання на Волині стартував: за вихідні склали 100 протоколів

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Сезон полювання на Волині стартував: за вихідні склали 100 протоколів
image
Оля Коновалова / 10.08.2021 / 0 Коментарів

На Волині стартував сезон полювання на пернатих. За дотриманням правил полювання на Волині слідкували 138 рейдових груп. Групи складались з працівників державної лісової охорони, єгерської служби, правоохоронців та активних громадян.

Про це на своїй facebook-сторінці повідомив Начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Кватирко.

«Патрулювання – не стільки каральний, як профілактичний інструмент. Культура полювання не сформується за один день. Культура полювання в області – наслідок якісної роботи усіх дотичних до мисливства служб і підприємств, а також свідоме і відповідальне ставлення до свого захоплення мисливців та мисливських об’єднань».

«Не так давно мав доповідь про стан справ у мисливському господарстві Волині на колегії Держлісагентства. Потратили на розвиток мисливства значні фінансові і людські ресурси. Бачу у мисливстві значний потенціал для розвитку туризму. Працюємо, щоб Волинь стала цікавою європейським мисливцям».

На Камінь-Каширщині вилучили 2 одиниці зброї, 1 протокол склали через незаконно добуту дичину.

Такі посилені патрулювання мисливськими угіддями відбуваються щороку з початком мисливського сезону. Максимально залучені працівники груп оперативного реагування, державної лісової охорони та єгерської служби. Патрулювання розпочинаються задовго до початку сезону і тривають цілодобово.

Найбільше протоколів склали рейдові групи ДП «Ківерцівське ЛГ» – 9, «Маневицьке ЛГ», – 8, ДП «Любомльське ЛГ» –  8, «Камінь-Каширське ЛГ» – 7, ДП «СЛАП «Камінь-Каширськагроліс» – 7.

«Рейдові групи працюють активно, знають свою справу. Мисливці знають, що за їх діяльністю встановлений контроль. У деяких районах маємо зовсім незначну кількість порушень. Люди привчаються полювати за правилами. Не менш важливим моментом є розуміння мисливців, які вчинили порушення, і зменшення кількості конфліктів при оформленні порушень правил полювання. Це і є наш спільний прогрес», – зазначив очільник ВОУЛМГ.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *