Скандал у луцькій школі: як коментують батьки

image
Оля Коновалова / 16.04.2021 / 0 Коментарів

Батьки трьох школярок зі школи №15 спростували інформацію про нібито роздягання учнів. Ідеться про ситуацію у закладі освіти, де вчителька математики нібито змусила учениць роздягтись до спідньої білизни, бо ті, мовляв, порушили дисципліну.

Зранку у п'ятницю, 16 квітня до редакції ІА "Конкурент" звернулися батьки постраждалих 14-річних дівчат.

Кажуть, інформація, яку поширили у соцмережах, сильно перебільшена: конфлікт був, але "ніхто нікого не роздягав". 

Мама однієї з дівчат Оксана впевнена, що "роздягання чи ще чогось такого не було взагалі". Вона говорить, що на дітей через цей конфлікт тиснуть і школярі, і батьки з 15-ї школи.

Про те, що насправді відбулося, їй розказала власна дитина. 

"В школі проходив день самооборони, і була евакуація. Це вже був останній урок, по коридору ішла наш учитель математики Лілія Володимирівна, і побачила у класі дим. Це була електронна сигарета. Вчителька злякалася за дітей, бо думала, що пожежа. Вона зайшла в клас. Це відбувалося у класі. Діти неправі однозначно. Вона просто звернулася до них, щоб вони пояснили, що сталося. Діти почали казати "ми нічого не робили". Потім стало відомо, що вони курили цю сигарету в класі. Вона попросила їх віддати, вони сказали, що немає. Там ще хлопці з ними були, і, очевидно, дівчата їм передали тут сигарету, щоб її винесли з класу. Вчителька попросила всіх вийти, і залишитися дівчатам утрьох, щоб вони вивернули кишені. Все. Більше нічого не було. Це все перебільшено", – емоційно розповіла мама.

Її підтримав і батько іншої дівчинки Петро. 

"У цій ситуації вчителька була права. Можливо, вона десь накричала на дітей чи ще щось... Теперішні діти - на них не тільки треба кричати, тому що безпрєдєл робиться. На сьогодні не було ніяких неправомірних дій зі сторони вчительки. Моя дочка там була. Але факту роздягання дітей не було. Вчора після школи зразу ж мені дочка подзвонила, і все розказала. Вдома ввечері ми ще мали розмову, і все я знаю від неї", – говорить батько. 

Батьки кажуть, що вдома провели виховну бесіду зі своїми доньками, а до педагога чи школи претензій не мають. Хто поширив інформацію про нібито роздягання у соціальних мережах – вони не знають. 

Нагадаємо, учора в соцмережах була опублікована інформація, що в школі №15 вчителька нібито змусила учениць роздягтись до спідньої білизни, бо шукала електронну цигарку. У поліції заявили, що факт роздягання не підтвердився. 

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *